Fotky

Marta Jandová je dcerou známého hudebníka legendární kapely Olympic Petra Jandy. Sama Marta je rockerkou tělem i duší. O tom nás přesvědčují nejenom její divoká vystoupení, především s německou kapelou Die Happy, ale také videa a fotky.

Krásná Marta Jandová

Marta Jandová (Archiv TV Nova)Marta Jandová si od svého porotcování v soutěži Československá Superstar v roce 2009 získala řadu fanoušků v Čechách i na Slovensku. Pro své divoké oči, milý úsměv a nepřehlédnutelné ženské vnady se velmi rychle stala populární ikonou českého showbusinessu. S rostoucí popularitou rostl také počet fotek a titulních stran, na kterých se u nás objevila. Do povědomí české veřejnosti se zapsala především jako muzikálová zpěvačka a také dračice, jejíž přírodní prsa obdivuje mnoho mužů i žen.
Paralelní kariéru si Marta přitom vybudovala již v Německu, kde je známou rockovou zpěvačkou. Zájem tamních médií vzbudila také jako partnerka popového zpěváka, který si říká Sasha. Vztah však nevydržel.

Divoká Marta Jandová

Marta Jandová, narozená ve znamení berana, nezapře vášeň sobě vlastní. Svým fanouškům mnohdy dovolí i pohledy, které běžně zůstávají skryté. V bulvárních médiích se tak v souvislosti s touto akční divou objevují i takové titulky jako „Marta Jandová ukázala kalhotky”, „Martě vykoukla bradavka” nebo dokonce „Marta Jandová nahá”.
Přestože v archivech narazíme i na holou zadnici drsné rockerky, Marta své tělo nikdy nepropůjčila pánským časopisům. Nutno podotknout, že Marta je především díky svým silně vyvinutým vnadám a divoké kráse velmi žádanou. Dokonce musela odmítnout i několik prestižních nabídek na lechtivé focení pro luxusní pánské časopisy. Na rozdíl od jiných krásek tak Marta Jandová nahá jen tak k vidění není. I přes lačnící novinové titulky a bulvární fotografy prodává především svůj zpěv, nikoli své tělo.
Ač nejde o záměr, Marta Jandová své vnady ne vždy uhlídá a fotky zachycující její prsa jsou tak rázem na světě. Připomeňme si také její vystoupení na udílení cen TýTý v roce 2011, kde vedle přitažlivé černé róby krátce předvedla i své kalhotky.
Bulvární rozruch vzbudila již v roce 2010 v soutěži ČeskoSlovensko má talent. Tehdy hluboký výstřih odkrýval její bujná prsa, jak ostatně u Marty vídáme často. Při tanečních kreacích jí však z korzetu vykoukla bradavka. Fanoušci Marty to ocenili a ta celou situaci hodnotila s nadhledem.

Be Sociable, Share!

Komentáře jsou uzavřeny